Zarezerwuj czas na pobyt u nas i wypocznij w otoczeniu natury.

Komfort

Zawsze dbamy o to, by nasi goście mogli cieszyś się spokojem i wygodą w przygotowanych przez nas starannie pokojach.

Bliskość natury

Bezpośredni kontakt z przyrodą i bliskość jeziora sprawiają, że można tu odetchnąć pełną piersią, zatrzymać się i cieszyć ciszą i spokojem. Znajdziecie u nas miejsce na ognisko, ogólnodostępne grille oraz hamaki, które umilą Wam spędzanie u nas czasu.

Zarezerwuj pokój

Wysłanie wiadomości nie gwarantuje złożenia rezerwacji. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w celu potwierdzenia wolnego terminu.

Pozwól nam na kontakt

* - pole obowiązkowe

** - obowiązkowe jedno z dwóch

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych przez Państwa dobrowolnie w powyższym formularzu jest Damian Wita, adres: Wieleń, ul. Wczasowa 19, 64-234 Przemęt, NIP 8513072457, e-mail: kontakt@domowarestauracja.pl. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do naszego administratora danych, na adres kontakt@domowareatauracja.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. Więcej na temat przetwarzania danych osobowych dowiedzie się Państwo w Regulamin strony i obowiązek informacyjny.

Proszę zaznaczyć zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres e-mail administratora: info@restauracjadomowa.pl z adresu, którego zgoda dotyczy.

Wiadomość została wysłana.
Nie udało się wysłać wiadomości Spróbuj jeszcze raz