Chcesz zorganizować przyjęcie okolicznościowe w gronie najbliższych? Z chęcią Ci w tym pomożemy zapewniając smaczne potrawy, przyjemny wystrój i domową atmosferę.

Przyjęcia okolicznościowe

W Restauracji Domowa zajmujemy się również organizacją imprez okolicznościowych, jak urodziny, komunie, chrzciny, imprezy firmowe i wszelkie inne spotkania, które chcielibyście spędzić przy smacznym jedzeniu w towarzystwie rodziny i przyjaciół.

Gwarantujemy pyszne potrawy i menu dostosowane zarówno dla dorosłych i dzieci, co sprawi, że wszyscy Twoi goście znajdą w nim swoje ulubione dania.

Ponadto Restauracja Domowa to również gwaracja rodzinnej atmosfery, kameralności i doskonałej obsługi, dzięki której poczujecie się jak w domu - zawsze mile widziani, zrelaksowani i najedzeni!

Dodatkowo oferujemy dla Ciebie i Twoich gości noclegi w naszych pokojach. Zapytaj o dostępność miejsc noclegowych podczas organizowania imprezy.

Zorganizuj z nami przyjęcie!

Wysłanie wiadomości nie gwarantuje złożenia rezerwacji. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w celu potwierdzenia wolnego terminu.

Pozwól nam na kontakt

* - pole obowiązkowe

** - obowiązkowe jedno z dwóch

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych przez Państwa dobrowolnie w powyższym formularzu jest Damian Wita, adres: Wieleń, ul. Wczasowa 19, 64-234 Przemęt, NIP 8513072457, e-mail: kontakt@domowarestauracja.pl. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do naszego administratora danych, na adres kontakt@domowareatauracja.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. Więcej na temat przetwarzania danych osobowych dowiedzie się Państwo w Regulamin strony i obowiązek informacyjny.

Proszę zaznaczyć zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres e-mail administratora: info@restauracjadomowa.pl z adresu, którego zgoda dotyczy.

Wiadomość została wysłana.
Nie udało się wysłać wiadomości Spróbuj jeszcze raz